DARBAS VOKIETIJOJE SU WORK BY TEAM KOMANDA

Įdarbinimas su WORK BY TEAM komanda yra visiškai nemokamas. Nėra jokių tarpininkavimo mokesčių ar kitų paslėptų mokesčių.
Dirbame su Vokietijos įmonėmis jau daugiau nei 10 metų ir esame specializuota įdarbininmo agentūra. Dirbame tik su Vokietijos rinka, todėl čia sukaupėme itin didelį žinių bagažą, kuris pelengvina mūsų įdarbinamų žmonių darbą ir gyvenimą Vokietijoje. Turime visas žinias ko reikia norint dirbti, įsikurti ir susitvarkyti visus dokumentus., tad visa mūsų patirtis Jums perduodama nemokamai.
Mūsų partneriai Vokietijoje: logistikos sandėliai, todėl visi mūsų darbo pasiūlymai susiję su sandėlio darbais, tačiau yra įvairių darbo pobūdžių ir kompetencijų, nuo fizinio darbo iki vadovavimo pareigų. Todėl ir atlygis į rankas, kurį siūlome svyruoja nuo 1500 iki 2500 EURŲ. Būtent tokį atlygį Jūs gaunate per mėnesį ir jokių paslėptų mokesčių ar kitų nežinomų išlaidų. Ir būkite tikri, kad atlyginimas visada mokamas laiku!
Esame viena iš nedaugelio agentūrų, kurie gali pasiūlyti darbą su vokiška darbo sutartimi bei vokišku socialiniu draudimu. Tad įdarbiname tiesiogiai Vokietijos įmonėse.
Mes kaip įdarbinimo agentūra pasirūpiname kelionės į Vokietiją bei atgal organizavimu, tai reiškia, kad surandame transportą, kuris nuveš Jus iki Vokietijos gyvenamosios vietos ir parveš iki namų. Tačiau už kelionės išlaidas turėsite apmokėti savarankiškai.
Mūsų darbo pasiūlymai pasižymi svarbiu privalumu – labai tvarkingi gyvenamieji būstai. Gauname daugybę gerų atsiliepimų iš savo įdarbintų kolegų. Dažnai tai būna naujai įrengti butai. Kambaryje dažniausiai gyvenama po 2 žmones, todėl labai palanku vykti kartu su savo antrąja puse ar draugu.
Beje, darbo pasiūlymų turime tie vyrams, tiek moterims, todėl nereikia jokių išsiskyrimų, galite vykti į Vokietiją ir dirbti kartu kaip vieninga pora ar šeima. Ir pamiršome paminėti, butuose yra visi patogumai, buitinė technika, internetas ir t.t.
Viskas paruošta gyvenimui. Ir taipapgyveninimas nėra nemokamas, mėnesinė nuomos kaina 170 EUR. Tačiau tai Vokietija! Todėl šią kainą gavome itin geromis sąlygomis, kurių neturi niekas kitas.
PASTEBĖJIMAS: Iš tikrųjų galėtume teigti, kad apmokame kelionės išlaidas bei būsto nuomą, tačiau realybė ta, kad tuomet turėtume sumažinti jūsų atlyginimo dydį, išminusuojant tą pačią sumą. Kai kurios agentūros daro būtent taip, tačiau mums priimtiniau, kad nusprendžiate ką su savo pinigais daryti patys savarankiškai.
Kai išvyksite, mūsų darbas nebus baigtas, mes su Jumis palaikysime ryšį ir padėsime visais rūpimais klausimais ar su iškilusiom problemom. Padėsime integruotis bei spręsti visus klausimus bei problemas. Garantuojame nuolatinę pagalbą viso darbo laikotarpiu. Mes visada būsime šalia Jūsų!
Daugelyje darbo vietų, kurias siūlome patirtis ir kalba nebūtina, tačiau tai dažnai būna privalumas prieš kitus kandidatus. Taip pat bent minimalus Vokiečių kalbos žinojimas suteikia galimybę dirbti kitokio pobūdžio darbus.
Tad tiek apie mus, apie darbus. Jeigu Jums viskas priimtina, tuomet pereikime prie apklausos!
Rasa Jasaitienė
Konsultantė dėl darbo Vokietijoje